ARAMESAJ

Temizlik şirketleri yakacık kartal

temizlik şirketleri yakacık kartal

Temizlik şirketleri yakacık kartal

Temizlik şirketleri yakacık kartal sayfamıza hoş geldiniz .Fulltime temizlik firmamız İstanbul Anadolu yakası Kartal ilçemizin Yakacık mahallesinde;

Ev temizliği hizmetleri, İnşaat sonrası temizlik hizmetleri, Tadilat sonrası temizlik hizmetleri, Bina merdiven temizliği, Evlere temizlikçi bayan personel temin hizmeti, Koltuk yıkama ve temizleme hizmeti, Taşınma öncesi temizlik hizmetleri vermektedir.

Kaliteli,Hijyenik,%100 müşteri memnuniyet odaklı temizlik hizmetleri almak için kartal temizlik şirketleri arasında en iyi firma olan fulltime temizlik şirketimize ulaşın.

Temizlik şirketleri yakacık kartal ev temizlik şirketi

Fulltime temizlik firmamız Kartal, Yakacık mahallemizde ev temizliği hizmetleri vermektedir.Güvenilir ve profesyonel ekibimiz ile ev temizlik şirketi olarak Kartal, Yakacık bölgesinde sizlere bir telefon kadar yakınız.

Kartal Yakacık mahallesi inşaat sonrası temizlik firması

Fulltime temizlik firmamız İstanbul,Kartal,Yakacık mahallesinde yeni yapımı tamamlanmış binalarda inşaat sonrası temizlik hizmetleri ile emrinizde.

Profesyonel ve kaliteli inşaat sonrası temizlik hizmetleri için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Kartal Yakacık mahallesi tadilat sonrası temizlik şirketi

Fulltime temizlik firmamız yeni tamir ettirdiğiniz daireleriniz’e tadilat sonrası profesyonel temizlik hizmetleri vermektedir.

Kaliteli ve profesyonel tadilat sonrası temizlik şirketi olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

Yakacık kartal temizlik şirketleri temizlik fiyatları

Firmamız fulltime temizlik yaz aylarının başlaması sebebi ile %20 indirimli kampanya ile temizlik hizmetleri vermektedir.

Kısa bir süreliğine %20 indirimli temizlik hizmetlerimizden faydalanmak için hemen bize ulaşın.

Fulltime temizlik firması Yakacık ve Kartal bölgesinde en uygun fiyatlara profesyonel temizlik hizmetleri veren firmalardan biridir.Bizden fiyat almadan evinizi temizletmeyiniz.

Fiyatlarımız temizlenecek dairenin büyüklüğü ör, (1+1, 2+1, 3+1 veya 4+1)ve yapılacak işin çeşidine göre değişiklik göstermektedir.

Örneğin İnşaat sonrası temizlik hizmetleri ile normal dolu daire temizliği arasında fark bulunmaktadır.

Detaylı fiyat bilgisi için web sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.

Temizlik şirketleri yakacık iletişim numaraları

Firmamızın ana merkezi İstanbul,Sancaktepe Yenidoğan merkezde bulunmaktadır.Firmamız Anadolu yakası tüm ilçelerde faaliyet gösteren büyük bir firmadır.

Bu sebeple Kartal Yakacık mahallesinden gönül rahatlığı ile iletişim numaramızı arayarak bize ulaşabilir ve temizlik hizmetleri alabilirsiniz.

Not. %20 indirimli fiyatlarımız sadece haziran ayı için geçerlidir.

Saygılarımızla,Temizlik şirketleri Yakacık Kartal.

 

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir