ARAMESAJ

Küçükbakkalköy Temizlik Şirketleri

Küçükbakkalköy temizlik şirketleri

Küçükbakkalköy temizlik şirketleri sayfamıza hoş geldiniz. Full time temizlik şirketi olarak Küçükbakkalköy Mahallesi, Ataşehir, İstanbul’da temizlik şirketi olarak hizmet vermektedir. Firmamız için hijyen ilk sırada gelmektedir.Sizin ve Ailenizin sağlığını önemsiyor ve % hijyenik temizlik hizmetleri sunuyoruz.

Hizmetlerimiz.

 • Ev temizlik hizmetleri, Küçükbakkalköy, Ataşehir.
 • Ofis&Büro temizlik hizmetleri, Küçükbakkalköy, Ataşehir.
 • Tadilat sonrası temizlik hizmetleri, Küçükbakkalköy, Ataşehir.
 • İnşaat sonrası temizlik hizmetleri, Küçükbakkalköy, Ataşehir.
 • Yangın sonrası temizlik hizmetleri, Küçükbakkalköy, Ataşehir.
 • Su baskını sonrası temizlik hizmetleri, Küçükbakkalköy, Ataşehir.
 • Apartman, Bina merdiven temizliği, Küçükbakkalköy, Ataşehir.

Firmamızın vermiş olduğu hizmetler yukarıdaki gibidir. Yukarıda belirtmiş olduğumuz temizlik hizmetleri için 7/24 Full time temizlik şirketi firmamıza ulaşabilirsiniz.

Küçükbakkalköy temizlik şirketleri Ataşehir

Küçükbakkalköy Temizlik Şirketleri, Ev Temizlik Şirketi

FUll time temizlik firması olarak Küçükbakkalköy, Ataşehir, İstanbul’da ev temizlik şirketi olarak hizmet vermekteyiz.

Ev temizliği hizmetlerinde neler yapıyoruz. Nasıl Temizliyoruz?

 1. Camlar komple temizlenir.
 2. Yerler komple silip, süpürülür.
 3. Mutfak dolapları silinir.
 4. Mutfak, Banyo, Wc ler komple temizlenir ve yıkanır.
 5. Balkon var ise yıkanıp temizlenir.
 6. Balkon Korkulukları ve var ise camları komple silinir.

Fulltime temizlik şirketi firmamıza 7/24 ev temizliği hizmetleri için ulaşabilirsiniz.

Küçükbakkalköy İnşaat Sonrası Temizlik Şİrketi

Küçükbakkalköy İnşaat sonrası Temizlik Şirketleri

Küçükbakkalköy temizlik şirketleri firmamız Full time temizlik şirketimiz Küçükbakkalköy, Ataşehir, İstanbul’da siz değerli müşterilerine özel anahtar teslim inşaat sonrası temizlik hizmeti sunmaktadır.

Nasıl Temizliyoruz?

İnşaat sonrası temizlik hizmetleri profesyonellik iştir ve profesyonellerce yapılmalıdır.Sizlere inşaat sonrasında yapmakta olduğumuz hizmeti kısaca aşama aşama anlatmak isteriz.

 1. Camlar komple temizlenir ve camların ilk takıldığı esnada üzerinde kalan etiketler ve pimapen kenarlarında kalan bantlar komple sökülerek cam deterjanları ile komple temizlenir.
 2. Mutfak dolapları komple iç, dış, üst kısımlar temizlenir gerekli ise buhar makinesi ile komple temizlenerek kirden arındırılır var ise üzerindeki bantlar komple sökülerek kullanıma hazır hale getirilir.
 3. Yerler komple silinip süpürülür, Parke  yüzeyler kaliteli ahşap temizleyici ile temizlenip yine eğer gerekli ise buharlı temizlik robotu ile dezenfekte edilerek halılarınızın serileceği hale getirilir.
 4. Mutfak, Banyo, Wc fayansları, Duş tekneleri ve kabinler, Wc de bulunan lavabolar ve klozetler komple temizlenerek yıkanıp dezenfekte edilerek kullanıma hazır hale getirilir.
 5. Balkonlar tamamen yıkanıp kullanıma hazır hale getirilir.
 6. Gömme dolaplar mevcut ise komple temizlenip kullanıma hazır hale getirilir.

Yukarıda kısaca sizlere aşama aşama inşaat sonrası temizlik hizmetlerinde neler yapıyoruz onları anlatmaya çalıştık. Full time temizlik şirketleri firmamız inşşaat sonrası temizlik hizmetlerinde uzman bir firmadır ve anahtar teslim temizlik hizmeti sunmaktadır.

Daha detaylı bilgi sahibi olmak için web sitemizde bulunan iletişim numaramızdan bize ulaşarak bilgi isteyebilirsiniz. 7/24 inşaat sonrası temizlik hizmetleri için bize ulaşın.

Küçükbakkalköy Tadilat Sonrası Temizlik Şirketleri, Temizlik Firmaları

Full time t sonrası temizlik şirketi firmamız Küçükbakkalköy, Ataşehir ilçemizde tadilat sonrası temizlik hizmeti vermektedir.Ev, İş yeri, Ofis yada kamu kurum ve kuruluşları bize tadilat sonrası temizlik hizmetleri için 7/24 ulaşabilirler.

Nasıl Temizliyoruz? Tadilat sonrası temizlik hizmetlerinde neler yapıyoruz.

Aşağıda sizlere kısaca tadilat sonrası temizlik hizmetlerinde neler yapıyoruz aşama aşama anlatmaya çalışacağız.

 1. Camlar komple temizlenir, Tadilat yapılış bir mekanda boya uygulaması yapılmış olduğundan mutemelen camlar ve pimapen pencerelerde, mermerlerde boya olacaktır, Camlara, Pimapenlere ve Mermerlere bulaşmış olan boyalar komple temizlenir ve kullanılabilir duruma hazır hale getirilir.
 2. Parke ve ahşap yüzeyler komple silip boya ve diğer kimyasal lekelerden buharlı temizlik robotu ile temizlenerek kullanıma hazır hale getirilir.
 3. Mutfak dolapları ve fayansları komple silinip temizlenir ve kullanıma hazır hale getirilir.
 4. Banyo, Wc ler komple yıkanıp, Lavabolar, Fayanslar, Duş kabinleri ve banyo tekneleri komple dezenfekte edilerek kullanıma hazır hale gerilir.
 5. Balkonlar komple temizlenir ve kullanıma hazır hale getirilir.

Yukarıda belirttiğimiz üzere fulltime temizlik firması olarak komple anahtar teslim tadilat sonrası temizlik hizmeti yapılmakta ve eviniz sizin için dezenfekte edilerek kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Küçükbakkalköy Ofis, Büro Temizlik Firmaları

Fulltime temizlik firmamız Küçükbakkalköy Mahallesi, Ataşehir, İstanbul’da ofis ve büro temizlik hizmetleri vermektedir. Ofis ve bürolar 7/24 temizlik hizmetleri için bize ulaşabilirler.

Günlük, Haftalık yada Aylık olarak hizmet almak için Fulltime temizlik şirketimize ulaşın.

Küçükbakkalköy Temizlik Firmaları İletişim Numaralarımız.Fulltime Temizlik Firması

Firmamıza iletişim sayfamız da bulunan numaralar vasıtası ile günün dilediğiniz saatinde ulaşabilirsiniz. Bizi tercih eden siz değerli müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Firmamıza halı yıkama hizmetleri içinde ulaşan müşterilerimiz bulunmaktadır.Halı yıkama hizmetleri almak isteyen müşterilerimiz Avrupa yakasında Bakırköy halı yıkama yada Fatih halı yıkama fabrikasına ulaşabilirler.Full time temizlik firmamızın halı yıkama hizmetleri bulunmamaktadır.

Saygılarımızla, Fulltime Temizlik Ataşehir, Küçükbakkalköy Temizlik şirketleri.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir